Spotkania - IURIDICA

Konferencje, wyjazdy, spotkania – podsumowanie kwietnia

Désolé, cet article est seulement disponible en polonais. Pour le confort de l’utilisateur, le contenu est affiché ci-dessous dans une autre langue. Vous pouvez cliquer le lien pour changer de langue active.

Kwiecień – miesiąc obfitujący w spotkania

W minionym miesiącu Pan Łukasz Chwalczuk, managing partner naszej kancelarii, brał czynnie udział w wielu konferencjach, spotkaniach i wydarzeniach o zasięgu krajowym, oraz międzynarodowym. Poniżej znajdą Państwo krótkie streszczenie; « Konferencje, wyjazdy, spotkania – podsumowanie kwietnia », gdzie opisano wybrane przykłady:

  • 26.04 – 27.04 – ESTA AWARDS odbywające się w Paryżu. Uroczysta gala, w której udział wzięli przedstawiciele firm z wielu krajów europejskich i nie tylko. Warto zwrócić tutaj uwagę, na fakt, iż polska firma OL-Trans wygrała w kategorii  « Transport – Trailer and load under 120 tonnes gross combination weight » drugi rok z rzędu! – GRATULUJEMY.
  • 24.04 – Spotkanie Transportowe w Sosnowcu. Cykliczne spotkanie, na którym Pan Łukasz wygłosił prelekcję pt. « Jakie zmiany trzeba wprowadzić w treści zleceń, aby dostosować się do zmian prawa w 2018 roku. »
  • 23.04 – Spotkanie z ARTRI w Bukareszcie – Spotkanie biznesowe, mające na celu poprawę kontaktów między stowarzyszeniem rumuńskim, a ESTA.
  • 21.04 – 22.04 – Walne Zgromadzenie NSPIT w Bułgarii – Pan Łukasz był gościem specjalnym na corocznym spotkaniu krajowego stowarzyszenia w Bułgarii jako reprezentant ESTA.
  • 19.04 – Spotkanie z UNTRR w Bukareszcie – Spotkanie biznesowe, mające na celu poprawę kontaktów między stowarzyszeniem rumuńskim, a ESTA.
  • 12.04 – Konferencja otwarcia programu Top Young 100 (PSML) w Katowicach. Była jednocześnie pierwszym spotkaniem wszystkich interesariuszy. Łukasz Chwalczuk jest jednym z mentorów biorących udział w projekcie.
  • 11.04 – Logistic Manager Meeting w Warszawie. Szczegółowy opis tego wydarzenia zawarty jest już w jednym z wcześniejszych naszych wpisów i można go znaleźć pod tym linkiem 
  • 10.04 – Spotkanie Transportowe w Gdańsku. Kolejne spotkanie z serii, gdzie Kancelaria zaprezentowała się ze swoją prelekcją.
  • 9.04 – Szkolenie OSPTN w Gdańsku. Wydarzenie zarezerwowane dla członków Stowarzyszenia, którego prezesem jest Pan Łukasz Chwalczuk.
  • 5.04 – Szkolenie OSPTN w Katowicach. Wydarzenie zarezerwowane dla członków Stowarzyszenia.

Warto również wspomnieć o poprzednich 3 konferencjach, które miały miejsce jeszcze w marcu.