Kancelaria IURIDICA laureatem nagrody Global Law Experts w dziedzinie prawa transportowego

Z przyjemnością informujemy, że nasza kancelaria została wyróżniona przez organizację Global Law Experts nagrodą w kategorii „The Boutique Transport Law Firm of the Year in Poland – 2017″.

Global Law Experts jest niezależną organizacją rekomendującą corocznie jedną firmę prawniczą w danym kraju w różnych dziedzinach prawa. Wyróżnienie i rekomendacja w dziedzinie prawa transportowego w roku 2017 przypadło w udziale naszej kancelarii.

Jest to kolejny sukces zespołu kancelarii IURIDICA. W 2015 roku Łukasz Chwalczuk z naszej kancelarii został finalistą konkursu Rising Stars 2015 – Prawnicy Liderzy Jutra, a w 2016 roku zostaliśmy umieszczeni w zestawieniu butikowych kancelarii prawnych w dziedzinie prawa transportowego przygotowanym przez portal RynekPrawniczy.pl.

Na rynku obecni jesteśmy już od 10 lat. Zawód prawnika wiąże się z doświadczeniem, a jego zdobywanie jest procesem, którego nie można w żaden sposób przyspieszyć. Setki wygranych spraw, zgrany zespół specjalistów i wyrobiona marka w Polsce i Europie pozwala nam na zrównoważony rozwój. Jest nam niezmiernie miło, że nasza ciężka praca zostaje doceniona i mamy nadzieję, że podobnie będzie w przyszłości.

– podsumowuje Łukasz Chwalczuk – managing partner kancelarii IURIDICA.