Najnowsze materiały dla przewoźników od Border Force

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jako Kancelaria od wielu lat wyspecjalizowana w reprezentacji polskich przewoźników w sprawach celnych, a także związanych z nielegalnymi imigrantami, na bieżąco śledzimy stan prawny oraz działania podejmowane przez angielskie służby Border Force i francuskie organy Douane.

W połowie stycznia otrzymaliśmy nowe materiały służące poprawie bezpieczeństwa przewoźników wykonujących transporty na teren Wielkiej Brytanii. Wobec powyższego zachęcamy do pobrania:

  • Nowego filmu szkoleniowego, który określa jakie działania powinni podjąć kierowcy, aby zabezpieczyć pojazdy w odpowiedni sposób
  • Plakatów informacyjnych, dostępnych w języku polskim, określających prawidłowy sposób zabezpieczenia ładunków
  • Ulotek, przedstawiających krok po kroku wskazówki dla kierowców, w jaki sposób powinni zabezpieczyć swój pojazd wraz z naczepą.

Przypominamy również, że mamy największe na rynku doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z Border Force oraz incydentami dostania się do pojazdów i naczep nielegalnych imigrantów.

Nasi prawnicy sporządzili już setki listów wyjaśniających oraz sprzeciwów, a oszczędzone w ten sposób pieniądze przez naszych klientów można mierzyć już w milionach złotych.