Najnowsze materiały dla przewoźników od Border Force

Jako Kancelaria od wielu lat wyspecjalizowana w reprezentacji polskich przewoźników w sprawach celnych, a także związanych z nielegalnymi imigrantami, na bieżąco śledzimy stan prawny oraz działania podejmowane przez angielskie służby Border Force i francuskie organy Douane.

W połowie stycznia otrzymaliśmy nowe materiały służące poprawie bezpieczeństwa przewoźników wykonujących transporty na teren Wielkiej Brytanii. Wobec powyższego zachęcamy do pobrania:

  • Nowego filmu szkoleniowego, który określa jakie działania powinni podjąć kierowcy, aby zabezpieczyć pojazdy w odpowiedni sposób
  • Plakatów informacyjnych, dostępnych w języku polskim, określających prawidłowy sposób zabezpieczenia ładunków
  • Ulotek, przedstawiających krok po kroku wskazówki dla kierowców, w jaki sposób powinni zabezpieczyć swój pojazd wraz z naczepą.

Przypominamy również, że mamy największe na rynku doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z Border Force oraz incydentami dostania się do pojazdów i naczep nielegalnych imigrantów.

Nasi prawnicy sporządzili już setki listów wyjaśniających oraz sprzeciwów, a oszczędzone w ten sposób pieniądze przez naszych klientów można mierzyć już w milionach złotych.