Wysoka skuteczność w procesach odszkodowawczych to najlepsza rekomendacja.

Ubezpieczenia

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na rzetelne doradztwo w zakresie wyboru stosownego ubezpieczenia. Przed zakupem polisy warto zapoznać się szczegółowo z warunkami proponowanymi przez ubezpieczyciela. Z naszej bogatej praktyki wynika bowiem, że przedsiębiorcy płacą olbrzymie składki za ubezpieczenia, które nie działają! Współpracujemy z wyselekcjonowanymi brokerami z dziedziny transportowej, budowlanej i ubezpieczeń na życie, dzięki czemu doradzimy wybór odpowiedniej polisy.

IQS – IURIDICA Quality Support

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, którzy dbając o swoje bezpieczeństwo chcą mieć pełną kontrolę nad treścią i zapisami polisy. Mają oni świadomość, że tylko konsultacja z profesjonalistami umożliwia budowę polisy szytej na miarę.

Cały proces odbywa się następująco:

– Broker przedstawia ofertę

– IURIDICA sprawdza klauzule i OWU ubezpieczenia

– Zawarcie polisy ubezpieczeniowej

– Support Kancelarii Prawnej Iuridica na etapie likwidacji szkody oraz postępowania sądowego

Odszkodowania w transporcie

Reprezentujemy Klientów w postępowaniach likwidacyjnych i sądowych nie tylko przeciwko ubezpieczycielom. Posiadamy również ogromne doświadczenie w sądowych procesach w zakresie odszkodowań za uszkodzenia i kradzież towaru, a także opóźnienia w dostawie.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Kancelaria Iuridica reprezentuje zarówno osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych, jak również rodziny ofiar takich wypadków.

 • reprezentujemy Klientów w postępowaniach karnych jako pełnomocnicy pokrzywdzonych i oskarżycieli posiłkowych
 • prowadzimy postępowania likwidacyjne przed ubezpieczycielami – często doprowadzamy do zawarcia korzystnej ugody bez konieczności prowadzenia postępowania sądowego
 • reprezentujemy Klientów w postępowaniach cywilnych przeciwko zakładom ubezpieczeń
 • w ramach dochodzonego odszkodowania walczymy o zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, zwrot utraconych dochodów, rentę za całkowitą lub częściową utratę zdolności do pracy
 • współpracujemy z biegłymi z zakresu ruchu drogowego i transportu
 • współpraca z naszą kancelarią oparta jest o przejrzyste zasady finansowe – Klient wybiera jedną z opcji wynagrodzenia za prowadzenie sprawy.

Odszkodowania za błędy medyczne

Prawnicy naszej Kancelarii reprezentują poszkodowanych i członków ich rodzin w sprawach wywołanych błędami medycznymi.

Zajmujemy się sprawami związanymi z przeprowadzeniem leczenia niezgodnie z wymogami sztuki lekarskiej (błędy diagnostyczne, błędne prowadzenie ciąży i porodu, zakażenia szpitalne, powikłania pooperacyjne, nieudzielenie pomocy zdrowotnej)

Reprezentujemy klientów na etapie negocjacji, postępowania przedsądowego, przed komisją do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych, postępowania sadowego, postępowania przed sądem lekarskim i rzecznikiem odpowiedzialności dyscyplinarnej.

Skontaktuj się z nami

  Administratorami Twoich danych osobowych są Agata Majerska oraz Bartosz Majerski prowadzący działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej Kancelaria Adwokacka IURIDICA A. Majerska B. Majerski s.c., ul. Czarnieckiego 8/4, 30-536 Kraków. Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez formularz kontaktowy, a podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Podanie danych oznaczonych jako obowiązkowe jest wymagane w celu przyjęcia i obsługi zapytania, a ich niepodanie skutkuje brakiem możliwości obsługi. Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po udzieleniu odpowiedzi do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Informujemy, iż masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Przetwarzania Danych Osobowych.

  Poznaj prawników specjalizujących się w ubezpieczeniach i odszkodowaniach:
  Łukasz Chwalczuk
  Łukasz Chwalczuk
  Wielokrotny prelegent na konferencjach TSL. Ekspert branżowy, prezes stowarzyszenia OSPTN.

  Zobacz profil, aby się skontaktować

  Agnieszka Sowa
  Agnieszka Sowa
  Adwokat, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, autorka literatury prawniczej, doktorantka.

  Zobacz profil, aby się skontaktować

  Agata Majerska
  Agata Majerska
  Autorka literatury prawniczej, doświadczony specjalista z zakresu prawa gospodarczego.

  Zobacz profil, aby się skontaktować