Kancelaria Prawna IURIDICA
ul. Czarnieckiego 8/4
30-536 Kraków

Tel: 12 378 95 70
Fax: 12 378 95 71
E-mail: kancelaria@iuridica.com.pl
Pn – Pt: 09:00 – 17:00

Kancelaria Prawna IURIDICA
oddział Warszawa
ul. Targowa 21/15
03-728 Warszawa

Tel: 22 378 26 28
Fax: 12 378 95 71
E-mail: kancelaria@iuridica.com.pl
Pn – Pt: 09:00 – 17:00

FAQ

Czy kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw spoza Krakowa i Warszawy?

Tak, kancelaria od wielu lat prowadzi sprawy w całej Polsce.

Jaki jest koszt prowadzenia sprawy?

Wysokość wynagrodzenia ustalana jest po zapoznaniu się ze sprawą. Jest ona zależna od wymaganego pracy i stopnia skomplikowania. Kancelaria współpracuje także w formie stałej obsługi prawnej, na którą najczęściej decydują się przedsiębiorcy.

Jak mogę umówić się na spotkanie?

W celu ustalenia daty oraz godziny spotkania prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub kontakt z sekretariatem kancelarii pod numerem telefonu 12 378 95 70.

Skontaktuj się z nami

i uzyskaj bezpłatną ocenę sprawy

Każdemu z naszych Klientów  gwarantujemy spersonalizowane działanie profesjonalnych prawników. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej kancelarii lub potrzebują Państwo pomocy prawnej, proszę wypełnić poniższy formularz kontaktowy. Odpowiedź zwrotną zostanie przesłana tak szybko, jak to możliwe – nie później niż w ciągu 24h.

    Administratorami Twoich danych osobowych są Agata Majerska oraz Bartosz Majerski prowadzący działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej Kancelaria Adwokacka IURIDICA A. Majerska B. Majerski s.c., ul. Czarnieckiego 8/4, 30-536 Kraków. Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez formularz kontaktowy, a podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Podanie danych oznaczonych jako obowiązkowe jest wymagane w celu przyjęcia i obsługi zapytania, a ich niepodanie skutkuje brakiem możliwości obsługi. Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po udzieleniu odpowiedzi do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Informujemy, iż masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Przetwarzania Danych Osobowych.