Historia

Historia

Kancelaria Iuridica od ponad 10 lat świadczy usługi prawne dla przedsiębiorców. Od początku swojej działalności jesteśmy rozpoznawani jako eksperci w pomocy prawnej dla podmiotów związanych z branżą TSL.

Aktualnie zespół wykwalifikowanych prawników oferuje doradztwo i reprezentację prawną również w zakresie prawa gospodarczego, zamówień publicznych, własności intelektualnej, ubezpieczeń i odszkodowań, spraw imigracyjnych i prawa karnego gospodarczego.

Misja

Misja

Naszą misją jest współpraca z polskimi przedsiębiorcami, którzy w ambitny i dynamiczny sposób zdobywają kolejne rynki dla swoich usług. Jako firma prawnicza, przez swój profesjonalizm, rozwój i odpowiednie zarządzanie, towarzyszymy sukcesom polskich podmiotów. Dzięki wysokiej etyce pracy, umiejętnościom i wiedzy jesteśmy ważnym elementem w rozwoju firm i spółek, które zaufały naszym ekspertom.

Czym się zajmujemy?

Czym się zajmujemy?

Kancelaria została założona w celu zapewnienia najwyższej jakości usług prawnych dla przedsiębiorców. Dzięki setkom wygranych spraw nasza marka jest znana w wielu branżach, a Klienci z chęcią polecają nasze usługi.

Nasi wykwalifikowani prawnicy zadbają o Twoje interesy, a ich doświadczenie gwarantuje profesjonalną asystę prawną. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie bądź prześlij maila i uzyskaj darmową wycenę Twojej sprawy.

W kancelarii IURIDICA z dumą reprezentujemy interesy naszych klientów. Zebrane przez lata doświadczenia pozwalają nam na skuteczne działania, a wiedza i kompetencje są kluczem do pozytywnych rezultatów.

Nasi Partnerzy: