Historia

Kancelaria IURIDICA od blisko 15 lat świadczy usługi prawne dla przedsiębiorców. Od początku swojej działalności jesteśmy rozpoznawani jako jedna z najlepszych kancelarii transportowych w kraju, której prawnicy są ekspertami nie tylko w zakresie prawa transportowego, ale także spedycyjnego i logistycznego (TSL).

Aktualnie zespół wykwalifikowanych prawników oferuje doradztwo i reprezentację prawną również w zakresie prawa gospodarczego, zamówień publicznych, własności intelektualnej, ubezpieczeń i odszkodowań, spraw imigracyjnych i prawa karnego gospodarczego.

Misja

Naszą misją jest współpraca z polskimi przedsiębiorcami, którzy w ambitny i dynamiczny sposób zdobywają kolejne rynki dla swoich usług.

Jako firma prawnicza, przez swój profesjonalizm, rozwój i odpowiednie zarządzanie, towarzyszymy sukcesom polskich podmiotów. Dzięki wysokiej etyce pracy, umiejętnościom i wiedzy jesteśmy ważnym elementem w rozwoju firm i spółek, które zaufały naszym ekspertom.

Czym się zajmujemy?

Kancelaria została założona w celu zapewnienia najwyższej jakości usług prawnych dla przedsiębiorców z branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej. Dzięki setkom wygranych spraw nasza marka jest znana już w wielu branżach, a Klienci z chęcią polecają nasze usługi.

Nasi wykwalifikowani prawnicy zadbają o Twoje interesy, a ich doświadczenie gwarantuje profesjonalną asystę prawną. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie bądź prześlij maila i uzyskaj darmową wycenę Twojej sprawy.

Część z naszych dotychczasowych sukcesów:

2014

2014

Łukasz Chwalczuk wybrany prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenie Pracodawców Transportu Nienormatywnego
2015

2015

Łukasz Chwalczuk laureatem konkursu Rising Stars 2015 – Prawnicy Liderzy Jutra
2015

2015

Adw. Agnieszka Sowa oraz adw. Agata Majerska autorkami książki pt. „Ubezpieczenia w transporcie – Praktyczne uwagi dla przedsiębiorców z branży TSL”
2016

2016

Łukasz Chwalczuk wybrany na stanowisku ESTA Transport Section Executive
2017

2017

Kancelaria zwycięzcą rankingu Global Law Experts w kategorii „Transport Law Firm of the Year in Poland”
2017

2017

Laureaci nagrody Boutique Transport Law Firm of the Year in Poland
2018

2018

Prowadzenie przez Łukasza Chwalczuka cyklu wykładów dla studentów prawa
2019

2019

Otrzymanie certyfikatu „Najbardziej rzetelny partner Spotkań Transportowych”
2020

2020

Adw. Bartosz Majerski członkiem Stowarzyszenia AIJA
2021

2021

Łukasz Chwalczuk w kapitule konkursu Rzeczpospolitej – TSL Award
2022

2022

Nowa monografia prawników naszej kancelarii
2022

2022

IURIDICA wyróżniona tytułem Lidera w rankingu Rzeczpospolitej

W kancelarii IURIDICA z dumą reprezentujemy interesy naszych klientów. Zebrane przez lata doświadczenia pozwalają nam na skuteczne działania, a wiedza i kompetencje są kluczem do pozytywnych rezultatów.

Nasi Partnerzy:

Część z naszych certyfikatów: