Od samej początku naszej działalności nasza działania skupione są na realizacji celów biznesowych naszych Klientów. Od blisko 10 lat gwarantujemy współpracę pełną odpowiedzialności i zaufania.

Wyróżnia nas:

  • zrozumienie problemów i sytuacji Klienta
  • doświadczenie i efektywność działań
  • jasno określony czas i koszt podejmowanych działań
  • profesjonalna obsługa Klienta oraz komunikacja

Nasz zespół to eksperci w swoich dziedzinach, którzy wykorzystując nowe technologie sprawnie komunikują się z Klientami. Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie, co przyciąga do nas zarówno mniejsze, rodzinne biznesy jak i potentatów w swoich branżach.

Dzięki licznym występom na konferencjach, artykułom branżowym i publikacjom naukowym jesteśmy rozpoznawani w kraju i poza jego granicami. To czyni z nas zaufanego partnera, którego asysta prawna okazuje się kluczowa.

Naszym Klientom oferujemy najbardziej efektywne rozwiązania, które wcześniej zostały sprawdzone w licznych procesach sądowych. Mamy świadomość, że duża część z problemów prawnych kończy się na sali sądowej, gdzie nasi eksperci spędzili tysiące godzin. W celu maksymalizacji zadowolenia Klientów – nasi pracownicy podlegają okresowej ocenie pracy, a także jakości świadczenia usług.

Skontaktuj się z nami

    Administratorami Twoich danych osobowych są Agata Majerska oraz Bartosz Majerski prowadzący działalność gospodarczą w formie spółki cywilnej Kancelaria Adwokacka IURIDICA A. Majerska B. Majerski s.c., ul. Czarnieckiego 8/4, 30-536 Kraków. Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu identyfikacji nadawcy oraz obsługi zapytania przesłanego przez formularz kontaktowy, a podstawą przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony internetowej. Podanie danych oznaczonych jako obowiązkowe jest wymagane w celu przyjęcia i obsługi zapytania, a ich niepodanie skutkuje brakiem możliwości obsługi. Twoje dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, a po udzieleniu odpowiedzi do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Informujemy, iż masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Przetwarzania Danych Osobowych.