Podsumowanie – szkolenia Kancelarii Prawnej IURIDICA

Podsumowanie wczorajszego, pierwszego takiego szkolenia Kancelarii Prawnej IURIDICA. Temat: „Prawo przewozowe i spedycyjne – aspekty prawne i praktyczne”. Ilość uczestników 27 osób. Czas trwania szkolenia 7 godzin.

W ankiecie wzięło udział 21 członków szkolenia. Warsztaty cieszyły się powodzeniem zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Średnia wieku kursantów 26 – 49 lat.

Część merytoryczna spotkania

Poniższy wykres przedstawia jasno, że w minimum 90% przypadkach szkolenie spełniło oczekiwania w stopniu bardzo dobrym. Mamy nadzieję, że ewentualne niezadowolenie wynikało z ograniczeń narzuconych przez długość spotkania.

szkolenia Kancelarii Prawnej IURIDICA

Część teoretyczna warsztatów

W kontekście oceny technicznej szkolenia wyniki są równie zadowalające. Pokazują nad czym możemy jeszcze popracować przy organizacji kolejnych edycji. W ogólnym zestawieniu 95% uczestników oceniło zakres materiału jak i przygotowanie prowadzącego na wzorowe. Cieszymy się także że pojawiły się głosy, iż omawiany zakres był za wąski. Jest to znak, że są jeszcze materiały nad którymi moglibyśmy popracować z kolejnymi uczestnikami. 91% ankietowanych oceniło atmosferę szkolenia na bardzo dobrą. 89% oceniających uznało sposób przekazywania informacji za bezbłędny. Pozostałe 9% i 11% były ocenami dobrymi, co również cieszy, ale i utwierdza w przekonaniu, że następne edycje mogą być jeszcze lepsze. Najwięcej pracy czeka Nas od strony organizacyjnej, gdyż w drodze do perfekcji brakuje Nam 33% ocen.

Podsumowanie

Podsumowując, szkolenie okazało się wielkim sukcesem z ogromną ilością ocen pozytywnych, oraz podziękowaniami i zadowoleniem uczestników. Cieszymy się, że szkolenie tak bardzo przypadło do gustu Naszych odbiorców. Ekscytujące były również komentarze końcowe tegorocznych kursantów. 99% życzyłoby sobie dłuższego czasu warsztatów! To jasno pokazuje, jak dobrze czuli się podczas grudniowego szkolenia, oraz że jeszcze raz chcieliby w takowym uczestniczyć. Końcowa ocena: 4,5. Wniosek: To na pewno nie była ostatnia edycja szkoleń z prawa transportowego Kancelarii IURIDICA.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za tak pozytywne komentarze i nie możemy się doczekać następnego razu.

By być na bieżąco z wszelkimi nowościami, zapraszamy również do polubienia naszego fanpage na Facebook’u KLIK.