Prelekcja Łukasza Chwalczuka na Ekspercie Flotowym

Już 4 czerwca odbędzie się ostatnie z cyklu trzech szkoleń w ramach tegorocznej edycji Eksperta Flotowego. Tym razem zarejestrowani do projektu fleet managerowie spotkają się w Tychach.

Już blisko 100 fleet managerów wzięło udział w szkoleniach organizowanych bezpłatnie dla uczestników Eksperta Flotowego. Niezwykle warsztatowe spotkania, ciekawe wykłady i interesujące ćwiczenia zostały specjalnie przygotowane aby spełnić oczekiwania każdego zarządcy flot. Chcemy aby w tym roku szkolenia były istną symfonią wiedzy i wspaniałej atmosfery jaka towarzyszy konstruktywnej wymianie poglądów.

Szkolenie odbędzie się w Hotelu Arena, który mieści się na ul. Gen. de Gaulle`a 8 w Tychach w bezpośrednim sąsiedztwie ważnych węzłów komunikacyjnych.

Ostatnie spotkanie w I etapie poświęcone będzie tematyce prawa transportowego i ubezpieczeń pojazdów flotowych. Przez kilka godzin każdy chętny fleet manager będzie mógł zapoznać się z zagadnieniami z tych dwóch dziedzin i zadać pytania przybyłym specjalistom. Spotkamy się w wyjątkowo przyjaznym miejscu, sprzyjającym skupieniu i pracy.

Rejestracji na szkolenie można dokonać po zalogowaniu się na swoje konto w centralnej części panelu użytkownika. Rejestracja szkolenia otwarta będzie od godziny 9:30, a merytoryczną część spotkania rozpoczynamy punktualnie o 10:00

Prezentacja wyświetlana podczas prelekcji dostępna jest tutaj.