Rozpoczęcie współpracy z czasopismem Logistyka

Miło nam poinformować, że wraz z początkiem października tego roku rozpoczęliśmy współpracę z magazynem Logistyka w zakresie artykułów z branży TSL oraz specjalistycznych porad prawnych.

Czasopismo Logistyka to nowoczesny dwumiesięcznik popularno-naukowy, który w nowej odsłonie z powodzeniem wszedł na rynek biznesu. Inspiruje przedsiębiorców i dostarcza praktycznych rozwiązań w oparciu o innowacyjne rozwiązania, aktualne trendy i unikatową wiedzę. Z uwagi na biznesowy charakter pisma, odbiorcami naszych mediów są głównie managerowie odpowiedzialni za zarządzanie firmą i łańcuch dostaw. Pismo skierowane jest przede wszystkim do średnich i dużych przedsiębiorstw.

Cykl porad prawnych opublikowanych na stronie czasopisma rozpoczęła radca prawny Izabela Mrozek w swoim artykule pt. „Jaka odpowiedzialność ciąży na przewoźniku w przypadku nielegalnego przewożenia imigrantów?”.

Serdecznie zachęcamy do lektury pod adresem: https://www.logistyka.net.pl/niezbednik-logistyka/ekspert-radzi/item/91438-jaka-jest-odpowiedzialnosc-przewoznika-w-przypadku-nielegalnego-przewozenia-imigrantow