patroni TopYoung100

TopYoung 100

Jesteśmy dumni z faktu, że i w tym roku nasza kancelaria bierze udział w niezwykłym projekcie jakim jest program TopYoung 100.

W 2018 r. Kancelaria IURIDICA była Partnerem Biznesowym projektu, za co w tym roku podczas uroczystej konferencji 2 kwietnia w Poznaniu otrzymaliśmy certyfikat. – Dziękujemy! W tym roku zostaliśmy Srebrnym Partnerem na równi z takimi firmami jak SIEMENS, FUJITSU, COCA-COLA HBC, PRO-LOG.LAB, czy firma FIEGE. Warto dodać, że program jest pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jesteśmy bardzo wdzięczni za czas spędzony przez ostatnie dwa dni ze studentami II edycji programu, ponieważ nie ma nic cenniejszego jak możliwość pomocy młodym ludziom w osiąganiu ich marzeń.

By chociaż w części zobrazować sobie jak niezwykłą inicjatywą jest TopYoung 100 zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmiku -> FILM

Projekt Top Young 100 jest inicjatywą skierowaną do najlepszych studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw w Polsce. Tworzony przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie. Ma na celu budowę wizerunku Polski jako silnego centrum kompetencji logistycznych na skale Europy poprzez m.in. wsparcie i promocję młodych talentów logistycznych na rynku zawodowym. Projekt jest inicjatywą ciągłą, stale stawiającą przed studentami nowe wyzwania które dają im możliwość rozwoju swojej wiedzy i umiejętności praktycznych.